„Czasami światełko nadziei przygasa…”

„Czasami światełko nadziei przygasa…”
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_rozrywka17.jpgDying Light, gra studia Techland. Survival horror połączony z grą akcji, z perspektywy pierwszej osoby. Gra toczy się w rozległym i niebezpiecznym, otwartym świecie. W Dying Light mamy doczynienia z panującą epidemią zarażonych ludzi – zombie. W ciągu dnia, nasz bohater ma za zadanie szukać zapasów, budować broń. Natomiast nocą, kiedy zainfekowani zombie stają się bardzo agresywni, staje sie zwierzyną. Za wszelką cenę musimy starać się przetrwać do jolejnego wschodu słońca. W Dying Light możemy wcielić się w jedną z czterech postaci, którą oczywiście rozwijamy i modyfikujemy w trakcie rozgrywki.
Odpal Dying Light i sprawdź czy poradzisz sobie w postapokaliptycznym wręcz świecie zombie.Spraw, by Twoja nadzieja nigdy nie umarła.

Slowa kluczowe: drążenie foremników, Wiedzopedia, docieplenie granulatem Radom, balayage fryzjer kraków, highlightersmink, elwix torba, glutamina katowice, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, kinesiotaping bielsko biała, osb stopfire, przesłony wodoszczelne

About author

Related Articles

1 Comment

  1. firmowe imprezy integracyjne środa, Lipiec 20th, 2016 at 19:36

    Bardzo dobrze napisany artykuł.